prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
Fulltextové vyhľadávanie
HĽADAŤ

O FIRME
DREKIA s.r.o.

Firma DREKIA s.r.o. sa od roku 1996 zaoberá predajom kuchynských drezov, vodovodných batérií, odsávačov pár a kuchynských sorterov. Snažíme ponúknuť zákazníkom kvalitné dizajnovo zaujímavé produkty, ktoré spĺňajú podmienky dobrej predajnosti na slovenskom trhu za skutočne prijateľné ceny.

Preto sme sa zamerali na dizajn koncentrovaný na tvary, detaily a nové trendy. Našu ponuku sme obohatili od 1.7.2011 o produkty úspešnej slovinskej firmy ALVEUS, ktorá má bohaté skúsenosti v tejto oblasti. Dodávame tovar pre firmy v rámci celého Slovenska.

STIAHNITE SI
NOVÝ KATALÓG 2/2023
Radi sa s Vami stretneme aj osobne v našom showroome v Žiline

Alveus

Kovinoplastika Lož je jedným z najlepších a najúspešnejších európskych dodávateľov kuchynských drezov a súvisiacich produktov s 56-ročnou tradíciou. Ide o medzinárodnú spoločnosť, ktorá v kuchynských zariadeniach získala svoju poprednú pozíciu na trhu tým, že sleduje najvyššie kvalitatívne štandardy, drží krok s modernými trendami dizajnu a má povesť flexibilného a spoľahlivého obchodného partnera.

Výrobky značky ALVEUS sú určené pre najmodernejšie kuchyne. V dnešnom interiéri sa hranica medzi kuchyňou a obývacím priestorom začína strácať, zatiaľ čo minimalistické, rafinované a sofistikované riešenia dizajnu začínajú získavať na popularite.

Franke

Spoločnosť FRANKE so svojimi tromi divíziami je popredným svetovým dodávateľom produktov a služieb pre domáce kuchyne, stravovacie systémy a samoobslužný sektor, ako aj pre profesionálnu prípravu kávy. S viac ako 60 spoločnosťami pôsobí na piatich kontinentoch. Jej 8 000 zamestnancov neustále prijíma nové perspektívy, aby identifikovali príležitosti a premenili ich na inšpiratívne, inovatívne riešenia pre potreby zajtrajška. Divízia FRANKE Home Solutions je popredným svetovým poskytovateľom inteligentných systémov pre domáce kuchyne. Čerpajúc z dlhej histórie spoľahlivosti a odborných znalostí pomáhame našim partnerom zlepšovať ich podnikanie a poskytovať našim spotrebiteľom vynikajúce zážitky z kuchyne a varenia.

V našej ponuke nájdete od firmy FRANKE

Nástenné odsávače pár:
Tieto odsávače odvetrávajú priamo zo steny alebo sú nastavené na recirkulačný režim, ponúkajú širokú škálu štýlov, ktoré sa hodia do vašej kuchyne, pričom každý má inovatívne funkcie a prémiové povrchové úpravy.

Vstavané výsuvné a vstavané podstavné odsávače:
Ak je vo vašej kuchyni prioritou priestor, vstavaný odsávač pár je ideálnym riešením. Kompaktný dizajn sa hodí do nástennej jednotky. Úspora miesta bez kompromisov v oblasti účinnosti.