prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
Fulltextové vyhľadávanie
HĽADAŤ

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Typy drezov a inštrukcie k inštalácii

Ktorý spôsob inštalácie kuchynského drezu bude vyhovovať vašej kuchyni. Alveus drezy sú vhodné pre rôzne typy inštalácií, čím sa úplne prispôsobia konštrukčným a architektonickým požiadavkám vašej kuchyne.

VYTVORENÉ: 02.11.2022


Kuchynské drezy vyžadujú rôzne inštalačné postupy. Pokiaľ ide o kuchynské batérie, odporúčame, aby kuchynské batérie boli inštalované profesionálnymi inštalatérmi.Plne vstavané drezy - do roviny (F)

sú inštalované do vopred nastavenej kuchynskej pracovnej dosky z nepremokavého materiálu (prírodný kameň, kompozitný materiál, sklo, impregnované masívne drevo). Povrch drezu a povrch pracovnej dosky sú v rovnakej úrovni. Hlavnou výhodou je bezproblémová pracovná plocha, ktorá umožňuje veľmi ľahké čistenie a atraktívny vzhľad.Vstavané drezy (I)

sú inštalované do kuchynskej pracovnej dosky a tvoria tak súčasť nepretržitého pracovného povrchu. Drez je zasunutý zhora do vhodného výrezu pracovnej dosky a pripevnený dodanými svorkami.Plošne vstavané drezy (S)

sú inštalované do kuchynskej pracovnej dosky tak, aby vznikol rovnomerný pracovný povrch. Tenké, skoro neviditeľné okraje, poskytujú rýchle a jednoduché čistenie, ďalšou výhodou je jednoduché čistenie a atraktívny vzhľad.Drezy so spodnou montážou (U)

sú upevnené zo spodnej časti pracovnej dosky, okraje drezu sú preto ukryté pod pracovnou plochou vytvorenou z prírodného kameňa alebo kompozitných materiálov. Tento druh inštalácie umožňuje využitie väčších rozmerov a neobmedzených kombinácií. To, že tu nie sú použité spoje medzi drezom a pracovnou doskou, prispieva k jednoduchosti hygienickej údržby a celkovému estetickému dojmu kuchyne.Drezy nástavné (B) (L)

sa inštalujú ako horné prvky jednej alebo niekoľkých vzájomne priliehajúcich skriniek. Ich okraj má 30 mm. Niektoré nadstavné drezy môžu obsahovať drevený rám po obvode drezu s výškou 30mm.