prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
Fulltextové vyhľadávanie
HĽADAŤ

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Materiál drezov

Prečítajte si o výhodách jednotlivých materiálov, z ktorých sú vyrobené drezy ALVEUS. Granital kompozitný materiál, nerezová oceľ, alebo tvrdené sklo, ktorý je váš favorit?

VYTVORENÉ: 28.10.2022

Granital kompozitný materiál

Granitový kompozitný materiál je zmes 75-80% granitových častíc spojených vysoko kvalitným spojivom, ktorý zaisťuje pevnosť a pružnosť kuchynského drezu a tiež odolnosť voči teplotným šokom.
Drezové nádoby Granital sú k dispozícii v rôznych farbách, do ktorých sme pridali ďalších päť odtieňov Granital Plus s kovovými trblietavými časťami, ktoré drezu dodávajú elegantný vzhľad.
Starostlivou povrchovou úpravou je kuchynský drez hladký a príjemný na dotyk. Hladkosť povrchu umožňuje ľahké čistenie kuchynského drezu. Zvýšená pevnosť materiálu a čistenie podľa pokynov zaručujú dlhú životnosť týchto drezov.
Nerezová oceľ

Hlavné charakteristiky a výhody nerezovej ocele AISI 304 sú: Jednoduché čistenie, ktoré zaisťuje vysokú úroveň hygieny; Odolnosť voči vysokým teplotám a rýchlym zmenám teploty (tepelný šok); Odolnosť voči nárazom; Odolnosť voči chemickým vplyvom; 100% recyklovateľnosť.
Nerezové kuchynské drezy Alveus sú k dispozícii v štyroch povrchových úpravách. Povrch z nerezovej ocele môže byť hladký a pololesklý (NAT). Po kefovaní povrchu iba v priamom smere získame kartáčovanú (BRS) nerezovú oceľ, ktorá sa objaví v trochu matnom tmavom a elegantne poškriabanom povrchu. Kefovanie povrchu drezu v rôznych smeroch mu dodáva hodvábnu žiaru so saténovým povrchom (SAT). Povrchová úprava Leinen (LEI) má vzhľad drobného vzoru, vďaka ktorému je nerezová oceľ menej citlivá na drobné škrabance.
Hrúbka nehrdzavejúcej ocele sa pohybuje od 0,5 mm do 1,0 mm v závislosti od cenového rozpätia drezu.
Rada Alveus MONARCH

disponuje ZVLÁŠTNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU NEREZOVEJ OCELE. Tenký odparený kovový materiál, známy ako nitrid keramiky, je nanesený na povrch z nerezovej ocele, čo má za následok jedinečný kovový lesk a zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu - tzv. PVD úprava materiálu.

Povrchovo upravená nerezová oceľ je k dispozícii v štyroch farebných odtieňoch z drahých kovov: GOLD, COOPER, ANTHRACITE a BRONZE. Vzhľadom na povahu procesov povrchovej úpravy, každý drezu končí s jedinečným farebným odtieňom.Tvrdené sklo

Tvrdené sklo je bezpečnostné sklo s dôrazom na húževnatosť a tepelnú odolnosť.

K dispozícii sú dve dostupné farby - čiernej a bielej, ktoré prinášajú nekompromisnú eleganciu a štýl do každej kuchyne.